logo

FAQ

Działamy na obszarze całego kraju, głównie na terenie województwa dolnośląskiego. Swoją siedzibę mamy w Zgorzelcu. Zdarzają się nam zlecenia zagraniczne, więc nie boimy się wyzwań i dalekiej trasy.
Filmujemy techniką DSLR (Digital Single-Lens Reflex) za pomocą sprzętu firmy CANON. Nasze realizacje wzbogacone są o ujęcia z drona. Dodatkowo używamy różnego rodzaju statywów, slajderów, stabilizatorów obrazu, aby film był atrakcyjny i dynamiczny - a przez to również przyjemny w oglądaniu. Dźwięk nagrywany jest osobno na wysokiej klasy rejestratorach dźwięku.
W celu rezerwacji terminu ślubu niezbędne jest podpisanie umowy i wpłata zadatku. Wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy możemy załatwić e-mailowo.
Wszystko ustalamy indywidualnie z Wami na spotkaniu przed ślubem. Zaczynamy w tym samym czasie, gdy Panna Młoda rozpoczyna przygotowania. Przez cały czas staramy się być blisko, nie chcemy jednak rzucać się w oczy. Naszym zadaniem jest uchwycić najważniejsze momenty tego dnia.
Plenery ślubne staramy się organizować tak, aby w miarę możliwości odwiedzić kilka miejsc. Na sesję przewidujemy około 3 godzin (nie licząc dojazdu).
Tak, posiadamy aktualne zezwolenia i ukończony kurs. Nadal wielu księży tego wymaga i jest to warunek konieczny do filmowania ceremonii ślubnej.
Nie. Podobnie, jak malarz nie udostępnia farb i płótna, kucharz przypraw i produktów – również my nie udostępniamy surowego materiału. Otrzymujecie gotowy film – namalowany i przyprawiony.
Nie. Umiejętności fotografa i operatora są zupełnie inne. Mamy natomiast listę fotografów, których możemy z czystym sumieniem polecić.